Shit shtepine tende shpejt!

Shit shtepine tende shpejt!

Nese po kerkon te shesesh apartamentin tend ketu do gjesh keshillat qe te duhen. Shit shtepine tende shpejt! Gjeni agjentin e duhur te pasurive te paluajtshme. Nese deshiron te shesesh nje shtepi shpejt, hapi i pare eshte te gjeni agjentin e duhur imobiliar. Personi i duhur do jete njohes i mire i tregut dhe do kete nje liste shitjesh. Kjo tregon se ai di te shese. Duhet te dini se agjenti do...

Windows Registry Repair with and without Registry Cleaners

If you are wondering how to check disk for errors in Ubuntu, the answer is simple. This will read data about the health of your disk and tell you whether or not it is in a pre-fail or fail state. Once you’ve done this, you should perform some disk maintenance, if necessary. If you’re having trouble with a 0x8007045d Ubuntu or Debian-based system, try /var/log/apache2error first.If you have connected...

Po kerkoni per shtepi te re? Ja cfare duhet te dini.

Po kerkoni per shtepi te re? Ja cfare duhet te dini.

Po kerkoni per shtepi te re? Ja cfare duhet te dini. Po kerkoni per shtepi te re? Ja cfare duhet te dini. Blerja e nje shtepie eshte mbase investimi me i madh financiar qe do t'ju duhet te beni per gjithe jeten tuaj, duke filluar qe nga vleresimi i shtepise tek arsyeja pse do t'ju duhet te konsideroni bashkepunimin me nje profesionist real estate,keto jane 4 gjerat qe duhet te dini patjeter perpara se...

Cfare eshte investimi ne pasuri te paluajtshme?

Cfare eshte investimi ne pasuri te paluajtshme?

Cfare eshte investimi ne pasuri te paluajtshme? Cfare eshte nje pasuri e paluajtshme? Pasuri e paluajtshme eshte blerja dhe shitja e tokes, ndertesave dhe pronave te tjera te paluajtshme. Koncepti i pasurive te paluajtshme i ka rrenjet ne parahistorine e perbashket njerezore, ku shumica e shoqerive u organizuan ne nje sistem pronesie te tokes.  Shtepia e pare moderne u ndertua nga nje fis mongol i...

Best dating sites for over 50

Many local newspapers had online personals in the mid 1990s but were bought out by these big dating sites. From some of the comments it really shows how desperate dating sites are for money that they even advertise in comment sections. You have a much better chance going to local events and you will probably spend less than what you would spend on an online dating site. Other apps have indicated that they...

5 Menyra gjitheperfshirese per investim

5 Menyra gjitheperfshirese investimi

5 Menyra gjitheperfshirese investimi 5 Menyra gjitheperfshirese investimi !Jo vetem kaq! Do gjeni gjithcka qe ju duhet te dini para vendosjes mbi menyren e duhur dhe me fitimprurese te investimit. Kur permendim fjalen investim na vijne ne mendje shuma marramendese qe na nevojiten por sa e vertete eshte kjo? A eshte e mundur te bejme investime me nje vlere te vogel monetare por fitimprurese ne te...

Si te shisni shtepine

Planifikoni të shisni shtëpinë tuaj? 8 pika jetike që duhen mbajtur parasysh

Planifikoni të shisni shtëpinë tuaj? 8 pika jetike që duhen mbajtur parasysh: Planifikoni te shisni shtepine Rinovimi i shtëpisë Pronat e rishitjes priren të kenë një pamje dhe ndjesi 'të përdorura' dhe duhet të rinovohen sa më shumë për t'i bërë ato tërheqëse për blerësit. Një shtëpi e banuar është subjekt i konsumimit.  Shitësi duhet të sigurojë që dyshemeja,rubinetat...

Cilat jane opsionet me te mira te bleresve te shtepive per here te pare sot?

2 Opsionet e bleresve te shtepive sot?

Cilat jane opsionet me te mira te bleresve te shtepive per here te pare sot? Kur kërkoni të blini shtëpinë tuaj të parë, me siguri po merreni me një sërë konsideratash. Tani kushton më shumë blerja e një shtëpie sesa disa muaj më parë për shkak të rritjes së sivjetshme të tarifave të hipotekave dhe çmimeve të banesave. Megjithatë, nuk rrjedh se duhet të shtyni planet tuaja. Ju...

Rendesia e agjenteve imobiliar

Rendesia e agjenteve imobiliar

 5 Arsye për të punësuar një agjent imobiliar Rendes Rendesia e agjenteve imobiliar 1) Agjentët janë të vetëdijshëm se çfarë të kërkojnë Shumica e njerëzve që kërkojnë të blejnë  shtëpi ose pronë investimi kanë një nocion të qartë të asaj që duan. Do të duhet t'i zgjidhni vetë të gjitha alternativat nëse jeni duke blerë një shtëpi , pa ndihmën e një agjenti ....

A eshte koha e duhur per te shitur Shtepi

A eshte koha e duhur per te shitur Shtepi?

A eshte koha e duhur per te shitur Shtepi? 5 hapa të thjeshtë për të përcaktuar se kur do ta shisni shtëpinë tuaj. Hapi 1: Krijoni një plan marketingu Krijoni një plan shitjesh për shtëpinë tuaj për t'ju ndihmuar ta identifikoni atë në tregun tuaj lokal dhe të tërhiqni blerës në pronën tuaj. Kjo mund të jetë, për shembull, reklamimi në gazeta, publikimi i reklamës suaj në...

Compare listings

Compare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!