09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

null
Arredime & Projektime
Arredime dhe projektime te ndryshme nga Fast Agency me cilesine dhe cmimet me te mira.
Shiko Detajet
null
Rikostruktime & Mobilime
Rikonstruktime dhe mobilime te ndryshme nga Fast Agency me cilesine dhe cmimet me te mira.
Shiko Detajet
Prona
€120,000
Zona prane ish parkut te autobuzave.

Okazion Shitet Vile 2 kate ne shkozet

Rruga Asti Gogoli, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 2m²: 419

Vila

Fast Imobiliare

1 hour ago

€120,000

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 2m²: 419

Vila

1 hour ago

Okazion Shitet Apartament 2+1 me garazh

Rruga Edit Durham, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

m²: 116

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

3 hours ago

€59,000

m²: 116

Apartamente 2+1

3 hours ago

€122,000

Okazion Shitet apartament 3+1 ne Vollga

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 2m²: 122

Apartamente 3+1

Fast Imobiliare

4 hours ago

€122,000

Dhoma Gjumi: 3Banjo: 2m²: 122

Apartamente 3+1

4 hours ago

Okazion shitet shtëpi private

Rruga Gjiri i Lalzit, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2015, Albania

Dhoma Gjumi: 3Bath: 1m²: 890

Shtepi private

Fast Imobiliare

5 hours ago

€53,000

Dhoma Gjumi: 3Bath: 1m²: 890

Shtepi private

5 hours ago

€33,000
Okazion Shitet apartament 2+1 Golem

Okazion Shitet apartament 2+1 Golem

Rruga Durres-Kryemdhej, Golem, Bashkia Kavajë, Durrës County, Central Albania, 2504, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 74

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

3 days ago

€33,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 74

Apartamente 2+1

3 days ago

€29,700
Okazion Shitet Apartament 1+1 Golem

Okazion Shitet Apartament 1+1 Golem

Rruga Durres-Kryemdhej, Golem, Bashkia Kavajë, Durrës County, Central Albania, 2504, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

3 days ago

€29,700

Bed: 1Bath: 1m²: 63

Apartamente 1+1

3 days ago

Njoftime nga Blogu yne

Kendi i leximit extra per ju

Të blejmë një shtëpi apo një apartament?

Blerja e një prone është një hap shumë i përgjegjshëm, për shumë njerëz dhe familje kjo...

Continue reading
by Said Dulevic

Fast Agency – Historiku, sherbimet dhe risite

FAST AGENCY Durres operon për më shume se tre vjet në treg duke i ofruar klientëve të saj...

Continue reading
by Said Dulevic

A munden të huajt të blejnë pronë në Shqipëri dhe pse?

Ne po numërojmë disa arsye që mendojmë se janë të rëndësishme: Lehtësirat ligjore Në...

Continue reading
by Said Dulevic

Shtëpi e re? 5 Qytetet më të mira për të jetuar në SHQIPËRI

Cilat janë këto qytete? 5 qytetet me te mira per te jetuar ne shqiperi janë: Tirana, Durrësi,...

Continue reading
by Said Dulevic

Si do të bëjmë plazh këtë verë?

Si do të bëjmë plazh këtë verë? Si do te bejme plazh kete vere? Temperaturat e larta të...

Continue reading
by Elona Alliu

Investim ne bregdetin shqiptar 2020

Cili është vendi më i mirë për të investuar në pasuri të paluajtshme në...

Continue reading
Fast Imobiliare
by Fast Imobiliare

Si te investosh ne pasuri te paluajtshme ne Shqiperi

Si na sherben investimi  ne pasuri te paluajtshme Shumë njerëz investojnë në pasuri të...

Continue reading
Fast Imobiliare
by Fast Imobiliare
Aplikoni per te shituar apo per te dhene me qira

Hotele dhe mundesi investimi ne Sarande

 6,940 Shikime total,  59 Shikime sot

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!