Ndërtime/rikonstruksione/arredime

Fast Agency ju ofron shërbimi në rikonstruksione dhe arredime të ambjenteve tuaja në bazë të preferencave dhe shijeve tuaja. Në bashkëpunim me njerëz profesioniste të këtyre fushave të cilët e kanë pasion punën e tyre ne marrim përsipër për të rikonstruktuar dhe arreduar ambjentet tuaja sipas preferencave që ju keni.

Si kanë qënë më parë?

[fat_maika id="5445"]

Si janë bërë më pas?

[fat_maika id="5402"]

Mobilim dhe kompletim Apartamenti 1+1 duke filluar nga 3590€

 

🤩 Cilesi 🤩 Cmim 🤩 Garanci 😎 Shpejtesi 😍
 Dhome Gjumi e kompletuar
 Soxhorno e kompletuar
 Aneks Gatimi i kompletuar
 Elektro shtepiake te kompletuara
 Transport i perfshire ne Durres
 Montimimi i perfshire
 Per vetem 24/h 😍

Compare listings

Compare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!