Okazion Shitet apartament 2+1 prane qendres

 • €60,000
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6697
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Okazion Shitet apartament 2+1 prane qendres

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €60,000

Përmbledhje

Property ID: 6697
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6697
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres tek ish Rajoni,Durres

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë pranë qendrës është

në katin e 6-të me ashensor.

Ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe disponon 2 dhoma gjumi të cilat  janë  me parket, aneksi i gatimit është i spostuar nga pjesa e ndenjes, një ballkon  dhe tualet.

Kliko ketu per te pare apartamente te ngjashme https://fast

agency.al/prona/shitet-apartament-21/

 • Address Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6697
 • Cmimi: €60,000
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!