Jepet me qera apartament 2+1 qender Durres

 • €300
Rruga Mustafa Varoshi, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9340
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Jepet me qera apartament 2+1 qender Durres

Rruga Mustafa Varoshi, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300

Përmbledhje

Property ID: 9340
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 9340
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 qender Durres,Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit ne ndertese te re me ashensor kati 9.

Apartamenti eshte i kompletuar dhe ka soxhorno,2 dhoma gjumi me kondicioner, 2 ballkone 2 tualete,i shtruar me parket.

Çmimi 300€/muaj

 • Address Rruga Mustafa Varoshi, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9340
 • Cmimi: €300
 • Property Size: 120 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!