Jepet me qera apartament 2+1 ne durres

 • €180
 • €180
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7953
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130

Jepet me qera apartament 2+1 ne durres

Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €180
 • €180

Përmbledhje

Property ID: 7953
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7953
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne durres i pa mobiluar ne lagjen nr.5.
Apartamenti eshte ne katin e 4 me ashensor. Organizohet me 2 dhoma gjumi 2 tualete, 2 ballkone dhe soxhorno te madhe.
Apartamenti eshte i pa mobiluar

 • Address Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7953
 • Cmimi: €180
 • Property Size: 130 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!