Jepet me qera apartament 1+1 qender Durres

 • €250
L.11 bulevardi kryesor Dr
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9589
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Jepet me qera apartament 1+1 qender Durres

L.11 bulevardi kryesor Dr
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 9589
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9589
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 qender Durres,Apartamenti ndodhet ne bulevardin kryesor Durres.

Perbehet nga soxhorno, kendi i gatimit i vecuar,dhoma gjumit dhe tualeti

Total 60m2

cmimi 250€/muaj

 • Address L.11 bulevardi kryesor Dr

Detajet

 • Property ID: 9589
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!