Perse marrim shtepi ne qender?

Perse marrim shtepi ne qender?

Perse te marrim shtepi ne qender? Qarkullimi me praktik neper rruge Perse marrim shtepi ne qender? Banesa ne nje shtepi ne qender nenkupton lehtesi ne levizje.  Ndodh keshtu si pasoje e largesise se barabarte me te gjitha pikat e tjera kryesore te qytetit.  Jane ndertuar mjaft rruge te cilat kane lidhje ne cdo pjese te qytetit si dhe gjeresia e tyre krijon mungesen e trafikut dhe...

Compare listings

Compare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!