09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Jepet me qera objekti 4 kate Shkozet Durres

Rruga Kavaja, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 8m²: 500

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€1,250

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 8m²: 500

Ambjent Comercial

2 weeks ago

€1,800,000
Shitet hotel ne sarande

Shitet Hotel ne Sarande prane bregdetit

Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania

Dhoma Gjumi: 24Banjo: 26m²: 1300

Hotele

Fast Imobiliare

1 month ago

€1,800,000

Dhoma Gjumi: 24Banjo: 26m²: 1300

Hotele

1 month ago

€350,000

Shiten 2 Vila nga dy kate me 2000m toke

Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 4m²: 2000

Shtepi private

Fast Imobiliare

1 month ago

€350,000

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 4m²: 2000

Shtepi private

1 month ago

Shitet shtepi dhe toke ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Apartmente, Toka

Fast Imobiliare

5 months ago

€100,000

Apartmente, Toka

5 months ago

€23/metri katror
toke are

Shitet Are ne Portoromano

Rruga Porto Romano, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Toka

Fast Imobiliare

5 months ago

€23/metri katror

5 months ago

€1,500/mujore

Shitet ose jepet me qera Hotel ne Durres

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 11Banjo: 13m²: 664

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

5 months ago

€1,500/mujore

Dhoma Gjumi: 11Banjo: 13m²: 664

Ambjent Comercial

5 months ago


error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!
Open chat