Gjiri Lalzit

5 Pronat
Sort by:

Shitet shtepi 2 Kateshe+Bodrum dhe Toke ne Manez(Gjiri i lalzit)

€200,000
Banesa
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Garage: 1
  • 126

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
  • Banjo: 2
  • 211

Shitet shtepi private ne qender Manez

€52,000
Shtepi private
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 1
  • 320

Compare listings

Compare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!