• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

180,000€
shitet-vile-ne-shenavlash

Shitet vila 2 kate Shenavlash

Shënavlash, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 1021, Albania

m²: 308

Vila

Fast Imobiliare

1 month me pare

180,000€

m²: 308

Vila

1 month me pare

180€/metri katror
shitet-truall-ne-durres
180€/metri katror

1 month me pare

Shitet shtepi dhe toke ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Apartmente, Toka

Fast Imobiliare

1 month me pare

100,000€

Apartmente, Toka

1 month me pare

70,000€
shitet-shtepi-lagjia-6

Shitet shtepi 2+1 Durres

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma: 2Tualete: 1

Apartmente

Fast Imobiliare

1 month me pare

70,000€

Dhoma: 2Tualete: 1

Apartmente

1 month me pare

59,000€
shitet-shtepi-durres

Dhoma: 2Tualete: 1

Apartmente

Fast Imobiliare

1 month me pare

59,000€

Dhoma: 2Tualete: 1

Apartmente

1 month me pare

80€/metri katror
toke-ne-shitje

Toke ne shitje Kepi i Rodonit

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania

Toka

Fast Imobiliare

1 month me pare

80€/metri katror

1 month me pare

40€/metri katror
shitet-toke-kepi-rodonit

Shitet toke ne Kepin e Rodonit

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania

Toka

Fast Imobiliare

1 month me pare

40€/metri katror

1 month me pare

23€/metri katror
toke are

Shitet Are ne Portoromano

Rruga Porto Romano, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Toka

Fast Imobiliare

1 month me pare

23€/metri katror

1 month me pare

1€/metri katror
toke

Toke 1400m

Autobuzat Vore -Tirane, Autostrada "Tiranë - Durrës", Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania

Toka

Fast Imobiliare

1 month me pare

1€/metri katror

1 month me pare


Open chat