09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Shtëpi e re? 5 Qytetet më të mira për të jetuar në SHQIPËRI

Shtëpi e re? 5 Qytetet më të mira për të jetuar në SHQIPËRI

Cilat janë këto qytete?

5 qytetet me te mira per te jetuar ne shqiperi janë: Tirana, Durrësi, Vlora, Fieri, Saranda.

Tirana- Natyrisht kur flasim për tiranën, evolimi i vrullshëm i ekonomisë ka rritur dhe zhvillimin ekonomik dhe jetësor. Afërsisht 1 Milion banor jetojnë në kryeqytet dhe kjo e bën qytetin kryesor të ekonomisë në Shqipëri. Qindra investitorë të huaj janë zhvendosur në tiranë me zyrat e tyre dhe ofrojnë shërbime të ndryshme. Kjo lëvizje ofron mundësi më të mira punësimi dhe rroga shumë herë më të larta se kudo në vendin tonë. Pra nëse doni një jetë ekonomike të vazhdueshme dhe të jeni pjesë e zhvillimit atëherë Tirana është vendi duhur për ju. Ju ftojmë të vizitoni pronat tona në tirane. Ne punojmë vetëm me kompanitë e ndertimit që ofrojnë cilësi dhe garanci për një bashkëpunim të volitshëm. Pronat tona.

Durrësi- Të jetosh pranë Tiranës natyrisht e bën këtë qytet të dytin më të rëndësishëm në Shqipëri. Bregdeti dhe porti gjithashtu shtojnë vlerë në jetesën në këtë qytet. Nëse jeni një person që dëshironi dhe të shijoni jetën por pa qenë dhe larg ekonomisë qendrore atëherë ky qytet është i duhuri për ju. Vizitoni ofertat tona te apartamenteve me cmime okazion. Pronat tona.

Ende nuk jeni të bindur?

Vlora- Një tjetër qytet bregdetar dhe shumë i zhvilluar kohët e fundit në sektorin e turizmit dhe vlerësimit si një qytet i mirë për të kaluar jetën. Vendasit gjithashtu janë njerëz të qetë dhe mikpritës pavarsisht cdo legjende.Në website tonë vlora ofron disa prona të mira për ju vetëm.

Fieri- Ky qytet nuk është rastësisht në këtë list. Qyteti përvecse është një urë lidhëse midis jugut dhe shqipërisë së mesme por është dhe një qytet me ekonomi të qëndrueshme. Shumë industri operojnë në Fier prej shumë vitesh. Myzeqeja nga ana tjeter njihet si djepi bujqësise së vendit. Në Fier gjithashtu keni dhe dy plazhe larg qytetit duke ofruar një eksperiencë të bukur. Viti 2020 e ka shëndrruar këtë qytet në një model europian.

Saranda- Të jesh në TOP 5 do të thotë të ofrosh: Siguri, Qetësi, Luks dhe një jetë të bukur. Ky qytet i ofron të gjitha duke e berë si një TOP Destinacion turizmi vitet e fundit për shkak të plazheve fantastike që ofron. Ejani përjetoni dicka ndryshe dhe nëse ky vend ju lë mbresa një herë , si do të ishte po te jetonit cdo ditë aty?

Zbuloni pronat tona lidhur me qytetin e Sarandes.

5 qytetet me te mira per te jetuar ne shqiperi vijnë për ju nga Fast Imobiliare

 1,148 Shikime total,  4 Shikime sot

img

Said Dulevic

Related posts

A munden të huajt të blejnë pronë në Shqipëri dhe pse?

Ne po numërojmë disa arsye që mendojmë se janë të rëndësishme: Lehtësirat ligjore Në...

Continue reading
by Said Dulevic

Si do të bëjmë plazh këtë verë?

Si do të bëjmë plazh këtë verë? Si do te bejme plazh kete vere? Temperaturat e larta të...

Continue reading
by Elona Alliu

Investim ne bregdetin shqiptar 2020

Cili është vendi më i mirë për të investuar në pasuri të paluajtshme në...

Continue reading
Fast Imobiliare
by Fast Imobiliare

Join The Discussion

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!