• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Vile 3 kate me qera ne qender

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
900€/mujore

Pershkrimi

Vile 3 kate me qera prane bulevardit. Ndertimi eshte i pa mobiluar dhe ka njo oborr t gjelbert dhe verande te madhe. Salla pritje, holle, studio. Te gjitha ne nje ambjent prane qendres

 • Adresa: Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti: Durres
 • Shteti/Vendi: Bashkia Durrës
 • Zip/Kodi postal: 2001
 • Vendi: al

Detajet

 • ID e prones: 2573
 • Cmimi: 900€/mujore
 • Madhesia e prones: 330 m²
 • Siperfaqja e tokes: 300 m²
 • Bedrooms: 4
 • Tualetet: 3
 • Garage: 2
 • Garage Size: 60
 • Tipi Prones: Vila
 • Statusi i Prones: Me Qira

Detaje shtese

 • Private:

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat