• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Shitet toke ne bregdet

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania
80€

Pershkrimi

Toke ne Kepin e Rodonit prane detit. Toka eshte e sheshte dhe ka mundesi te mira per ndertim.

Projekte zhvillimi per resorte turistike ne zone.

 

  • Adresa: Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania
  • Qyteti: Durres
  • Zip/Kodi postal: 2015
  • Vendi: Albania

Detajet

  • ID e prones: 2771
  • Cmimi: 80€
  • Madhesia e prones: 6300 m²
  • Siperfaqja e tokes: 6290 m²
  • Tipi Prones: Toka
  • Statusi i Prones: Ne Shitje

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat