• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Shitet shtepi 2+1

Durres
59,000€

Pershkrimi

Shitet shtepi 2+1
Adresa: Lagja 3, Durres, kati 4
Siperfaqja: 81m
E kompjetuar, me 2 dhoma dhe 1 guzhine.

 • Adresa: Rr. Egnatia
 • Qyteti: Durres
 • Shteti/Vendi: Shqiperi
 • Zip/Kodi postal: 2001
 • Neighborhood: Drejtoria Tatimore Durres, Durres
 • Vendi: Albania

Detajet

 • ID e prones: 2235
 • Cmimi: 59,000€
 • Bedrooms: 2
 • Tualetet: 1
 • Tipi Prones: Apartmente
 • Statusi i Prones: Ne Shitje

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
069 618 1261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat