• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Shitet shtepi dhe toke ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
100,000€

Pershkrimi

Shitet Shtepi dhe Toke ne Golem
Adresa : Rezervuari, Golem
Siperfaqja : 5800m

  • Adresa: Golem
  • Qyteti: Durres
  • Shteti/Vendi: Shqiperi
  • Neighborhood: Golem
  • Vendi: Albania

Detajet

  • ID e prones: 2289
  • Cmimi: 100,000€
  • Tipi Prones: Apartmente, Toka
  • Statusi i Prones: Ne Shitje, Prona ekskluzive

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
069 618 1261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat