• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Shitet ose jepet me qera Hotel ne Durres

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
1,500€/mujore

Pershkrimi

Hoteli ndodhet ne vollga prane detit dhe shetitores. Ne katin e pare ka Restorant-Piceri dhe ne katit e dyte dhe te trete dhoma pushimi. Ne katin e tret eshte nje salle konferencash dhe taraca.

 

 • Adresa: Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti: Durres
 • Zip/Kodi postal: 2001
 • Vendi: Albania

Detajet

 • ID e prones: 2773
 • Cmimi: 1,500€/mujore
 • Madhesia e prones: 664 m²
 • Siperfaqja e tokes: 978 m²
 • Bedrooms: 11
 • Tualetet: 13
 • Garage: 1
 • Garage Size: 100
 • Tipi Prones: Ambjent Comercial
 • Statusi i Prones: Prona ekskluzive

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat