• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Shitet Kapanon bashke me toke

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, 2019, Albania
150,000€

Pershkrimi

Shitet toke e rrethuar e cila ka dy aksese hyrjesh te ndryshme ndermjet rrugeve tregtare. Toka ka kapanon me siperfaqje 160m i mbuluar dhe kapanon te pa mbuluar 400m .

  • Adresa: Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, 2019, Albania
  • Qyteti: Xhafzotaj
  • Zip/Kodi postal: 2019
  • Vendi: Albania

Detajet

  • ID e prones: 2783
  • Cmimi: 150,000€
  • Madhesia e prones: 2537 m²
  • Tipi Prones: Toka
  • Statusi i Prones: Ne Shitje

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat