• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Truall

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
1,800,000€

Pershkrimi

Shitet truall shume prane qendres ne nje nga zona me te qeta te qytetit. Trualli eshte i rrethuar dhe ka rendiment per ndertim deri ne 4 kate. Gjithashtu i pershtatshem dhe per biznes

 • Adresa: Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti: Durres
 • Shteti/Vendi: Bashkia Durrës
 • Zip/Kodi postal: 2001
 • Vendi: al

Detajet

 • ID e prones: 2551
 • Cmimi: 1,800,000€
 • Madhesia e prones: 303 m²
 • Tipi Prones: Toka
 • Statusi i Prones: Ne Shitje

Detaje shtese

 • Truall ne shitje:

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat