• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Okazion shitet toke bujqesore

Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
257,000€

Pershkrimi

Shitet toke bujqesore ndermjet Durresit dhe Tiranes. Toka ka mundesi shfrytezimi per bujqesi dhe blegtori. Toka eshte e sheshte dhe prane rrugeve industriale. Disponon, pus , linje elektrike, instalime hidraulike. Eshte me Certifikate Hipotekore

 • Adresa: Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
 • Qyteti: Maminas
 • Shteti/Vendi: Bashkia Shijak
 • Zip/Kodi postal: 2020
 • Vendi: al

Detajet

 • ID e prones: 2539
 • Cmimi: 257,000€
 • Madhesia e prones: 10300 m²
 • Tipi Prones: Toka
 • Statusi i Prones: Ne Shitje

Detaje shtese

 • Toke Bujqesore:

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat