• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Apartament 2+1 me garazhd

Rruga Edit Durham, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
59,000€

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zona me te qeta te qytetit ne lagjen nr.5 , shume prane qendres. Ndertim i ri dhe me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8. Dhomat e gjumit jane te rregullta, ka nje ballkon i cili i pershkron ambjentet e gjumit.

Garazhdi eshte gjysem nen toke i mbyllyr me qepen. Ka siperfaqje 24m

Me Certifikat Hipotekore

 • Adresa: Rruga Edit Durham, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti: Durres
 • Shteti/Vendi: Bashkia Durrës
 • Zip/Kodi postal: 2001
 • Vendi: al

Detajet

 • ID e prones: 2536
 • Cmimi: 59,000€
 • Madhesia e prones: 116 m²
 • Garage: 1
 • Garage Size: 24
 • Tipi Prones: Apartmente
 • Statusi i Prones: Ne Shitje

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat