• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Okazion apartament 2+1 ne qender i kompletuar

Durres
56,000€/56000

Pershkrimi

Shitet apartament ne qender te qytetit. I restauruar se fundmi. Apartamenti ndodhet ne katin e 4. Shitet i kompletuar.

 • Adresa: Durres
 • Qyteti: Durres
 • Shteti/Vendi: DURRËS

Detajet

 • ID e prones: 2517
 • Cmimi: 56,000€/56000
 • Madhesia e prones: 81 m²
 • Bedrooms: 2
 • Tualetet: 1
 • Tipi Prones: Apartmente
 • Statusi i Prones: Ne Shitje

Detaje shtese

 • i shtruar me parket dhe ne cdo ambjent eshte i paisur me klima: Klima me korent

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat