• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Apartament 2+1 me qera i kompletuar Durres

Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
250€/mujore

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, eshte i rikonstruktuar dhe mobilimi eshte i ri. Eshte ne katin e 4.

 • Adresa: Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti: Durres
 • Zip/Kodi postal: 2001
 • Vendi: Albania

Detajet

 • ID e prones: 2762
 • Cmimi: 250€/mujore
 • Madhesia e prones: 80 m²
 • Bedrooms: 2
 • Tualetet: 1
 • Tipi Prones: Apartmente
 • Statusi i Prones: Me Qira

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat