• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Apartament 2+1 Cilesor

Lagja:17 Rr. Hysen Myshketa durres
60,000€

Pershkrimi

 • Zone e qete
 • Pran rruges kryesore
 • Mundesi parkimi
 • Orjentimi Lindje perendim
 • 2 Ballkone
 • Ndertim cilesor
 • Ndertimi i Ri
 • Me adminstrator dhe 2 ashensore
 • Adresa: Lagja:17 Rr. Hysen Myshketa durres
 • Qyteti: Durres
 • Zip/Kodi postal: 2000
 • Vendi: Albania

Detajet

 • ID e prones: 2658
 • Cmimi: 60,000€
 • Madhesia e prones: 98 m²
 • Siperfaqja e tokes: 98 m²
 • Bedrooms: 2
 • Tualetet: 2
 • Tipi Prones: Apartmente
 • Statusi i Prones: Ne Shitje

Shikimet

Detajet e Agjentit

Ismail Jakupi
Ismail Jakupi
+355697250843

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat