• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 me qera i kompletuar tek Drejtoria Tatimeve

Sheshi Iliria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
200€/mujore

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte ne qender te qytetit. Mjaft mire i organizuar ne strukturen e banimit. Shume prane me sheshin e bashkise.

  • Adresa: Sheshi Iliria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • Qyteti: Durres
  • Shteti/Vendi: Bashkia Durrës
  • Zip/Kodi postal: 2001
  • Vendi: al

Detajet

  • ID e prones: 2562
  • Cmimi: 200€/mujore
  • Madhesia e prones: 68 m²
  • Tipi Prones: Apartmente
  • Statusi i Prones: Me Qira

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat