• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 i kompletuar qera ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
220220€/mujore

Pershkrimi

Apartament komod ne qender te Durresit.
Ndodhet ne nje ndertim cilesor, ne katin e 6 me ashensor. Mobilim i ri dhe bashkohor. Apartamenti ka klima ne cdo ambjent.

Zona ofron teper facilitete. I pershtatshem per cifte

 • Adresa: Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti: Durres
 • Shteti/Vendi: Bashkia Durrës
 • Zip/Kodi postal: 2001
 • Vendi: al

Detajet

 • ID e prones: 2508
 • Cmimi: 220 220€/mujore
 • Madhesia e prones: 60 m²
 • Bedrooms: 16
 • Tualetet: 1
 • Tipi Prones: Apartmente
 • Statusi i Prones: Me Qira

Detaje shtese

 • I shtruar me parket parket :

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat