• Fast Imobiliare , Travel, Rental - Fast Albania

9 am - 6 pm

Hënë - Shtunë

Durres

Lagja nr.11

+355696181261

Whatsapp

Rangu i Cmimit: From to

Compare Listings

Ambjent prane bulevardit me qera

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
800€

Pershkrimi

Ambjenti kompozohet nga dy fasada xhama. Ka instalime audio, aspirimi, klima dhe ndicimi eshte led.

I pershtatshem per aktivitete sherbimesh si : Klinika, Studio etj

  • Adresa: Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • Qyteti: Durres
  • Zip/Kodi postal: 2001
  • Vendi: Albania

Detajet

  • ID e prones: 2712
  • Cmimi: 800€
  • Madhesia e prones: 150 m²
  • Tipi Prones: Ambjent Comercial
  • Statusi i Prones: Me Qira

Shikimet

Detajet e Agjentit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Pyet për këtë pronë

Ska Vleresime ( 0 nga 5 )

Shkruani nje vleresim

Login for Review
Open chat