09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Zyre me qera ne vollga

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€300

Pershkrimi

Okazion: zyre me qera ne vollga durres 30m, me pamje nga deti. Shume prane qendres, hyrjes se portit etj. Ndodhet ne katin e 3, me vetrat xhami ne rruge. Mundesi zgjerimi ne siperfaqje dhe me zyra te tjera po ne te njejtin ambient, duke filluar me 25m deri ne 120m.

 194 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €300
 • Siperfaqja prones: 35 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi prones: Zyra
 • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€250/mujore

Apartament 2+1 me qera i kompletuar Durres

Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 80

Apartamente 2+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€250/mujore

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 80

Apartamente 2+1

5 months ago

€1,000

Ambiente zyrash me Qera / Shitje

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 2m²: 160

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 months ago

€1,000

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 2m²: 160

Ambjent Comercial

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Shitet toke prane 4 rrugeve.

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet toke prane kater Rrugeve Shijak

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet apartament 2+1 plazh Iliria

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!