Vile me qera tek Rezidenca Kodra Diellit

 • €5,000
Rruga Kodra e Diellit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Vile me qera tek Rezidenca Kodra Diellit

Rruga Kodra e Diellit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €5,000

Përshkrimi

Jepet me qera vila tek rezidenca kodra diellit. Rezidenca ofron te gjitha sherbimet si markete, farmaci, bare-restorante dhe securiti.
Vila eshte 4 kate me Pishine.
Organizohet ne katin e pare me Spa, jacuzzi, palester, lavenderi, vinotek.
Kati 2 organizohet ma salle ndenje, ambjenti ngrenies, kopesht dhe pishine.
Kati 3 organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Kati 4 eshte me dhome matrimoniale, garderobe dhe verande.
Pamja eshte fantastike e gjithe qytetit te tiranes.

 164 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Detajet

 • Property ID: 6109
 • Cmimi: €5,000
 • Property Size: 420 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 5
 • Garage Size: 32
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shtëpi private me qera

€300
Vila
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 320

Okazion shitet vilë 2-katëshe

€130,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 16000

Okazion shitet vilë 2-katëshe

€150,000
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 2
 • 320

Okazion shitet ndërtesë dy katëshe

€350,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • 629

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!