Vile me qera prane detit ne Durres

 • €450
Rruga Apulia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 240
Me Qira Extra
Rruga Apulia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €450

Përmbledhje

Property ID: 12099
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 240

Përshkrimi

Jepet vila 3 kate dhe oborr prane detit ne Durres. Ndodhet ne stacionin e Iliris ne plazh.
Zona eshte e frekuentuar dhe ka prane stacione, markete, shkolla, banka, posten etj. Vila ndodhet 5 minuta prane detit ose rreth 400 metra.
Vila eshte e organizuar nga 3 dhoma gjumi, 3 tualete, dhoma gatimit dhe dhoma ndenjes, ambjentet jane te mobiluara dhe ne cdo dhome ka kondicioner dhe sistem ngrohje. Oborri eshte rreth 400 metra, i rrethuar.

 • Address Rruga Apulia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 12099
 • Cmimi: €450
 • Property Size: 240 m²
 • Land Area: 400 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!