Vile 3 kate me qera ne qender

 • €900/mujore
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 2573
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 330
 • 300
 • Lot m²

Vile 3 kate me qera ne qender

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €900/mujore

Përmbledhje

Property ID: 2573
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 2573
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 330
 • 300
 • Lot m²

Përshkrimi

Vile 3 kate me qera ne qender, prane bulevardit. Ndertimi eshte i pa mobiluar dhe ka nje oborr te gjelbert dhe verande te madhe. Salla pritje, holle, studio. Te gjitha ne nje ambjent prane qendres se qytetit, Durres.

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2573
 • Cmimi: €900/mujore
 • Property Size: 330 m²
 • Land Area: 300 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Garages: 2
 • Garage Size: 60
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacione shtesë

 • Private:

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!