Shitet vila 2 kate Xhafzotaj

 • €180,000
 • €140,000
Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 2313
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 308
 • 800
 • Lot m²

Shitet vila 2 kate Xhafzotaj

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
 • €180,000
 • €140,000

Përmbledhje

Property ID: 2313
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 2313
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 308
 • 800
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Vile 2 kateshe ne Shenvlash, Durres.
Zona eshte e qete dhe prane rruges kryesore te Xhafzotaj. Blloku eshte i ndertuar me vila private dhe eshte shume prane qytetit te Durresi, Tiranes, Portit dhe Airporti Nene Tereza
Vila eshte ndertim cilesor i organizuar ne katin e pare me siperfaqe 150m me nje hapesir punishteje dhe garazhdi. Ne katin e 2 jane 3 dhoma gjumi, 2 tualete, salle pritje dhe soxhorno me oxhak, gjithashtu ne katin e 2 jane 150m banim.
Toka eshte rreth 800m, e kuruar dhe e mirembajtur me pemishta dhe agrume. Eshte e rrethuar me mure dhe e shtruar me pllaka, Gjithashtu ka dhe nje oxhak te jashtem per ditet e veres.
Cmimi ka qen 180.000 euro dhe tashme eshte 140.000 euro pak i diskutueshem.
Dokumentacion te rregullt hipotekor.

 • Address Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania

Detajet

 • Property ID: 2313
 • Cmimi: €180,000
 • Property Size: 308 m²
 • Land Area: 800 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 40
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!