09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Toke truall ne Xhafzotaj

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
€26,000

Pershkrimi

Shitet toke truall ne Xhafzotaj . Me rruge te shtruar, deri tek toka. Zona eshte e qete dhe e paster. Prane jane ndertuar shtepi private dhe vila. Toka eshte fushe dhe e pershtatshme per ndertim privat.

Cmimi eshte i diskutueshem

 36 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
  • City: Xhafzotaj
  • Zip/Postal Code: 2019
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €26,000
  • Siperfaqja prones: 675 m²
  • Tipi prones: Toka
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

Okazion Shitet truall ne Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 500

Toke Truall

Fast Imobiliare

1 week ago

€75,000

Bed: 1Bath: 1m²: 500

Toke Truall

1 week ago

€32,000
Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

Fast Imobiliare

4 weeks ago

€32,000

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

4 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Shitet Toke Are ne Shen - Vlash

PREVIOUS PROPERTY

Shitet toke ne Shen Vlash

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet toke prane kater Rrugeve Shijak

Shitet toke prane 4 rrugeve.
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!
Open chat