Toke me pamje nga deti tek Kepi Rodonit Shetaj

 • €196,000
Shetaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2016, Albania
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 7000
Ne Shitje
Shetaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2016, Albania
 • €196,000

Përmbledhje

Property ID: 12481
 • Toka
 • Tipi Pronës
 • 7000

Përshkrimi

Toke me pamje nga deti tek Kepi Rodonit Shetaj. Okazion Shitet toka ne koder me pamje nga deti ne Shetaj, Kepi Rodonit.
Zona eshte prane resorteve dhe detit, Ka pamje nga dy ane nga deti, Ndodhet ne rrugen kryesore dha ka shume prane linjat e furnizimit me rryme elektrike.
Toka eshte ne Koder dhe ka siperfaqje 7000 metra.
Cmimi eshte 28.000 euro per Dylym.
Ka dokumentacion te rregullt pronesie. Lejohen ndertimi per banim

 • Address Shetaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2016, Albania

Detajet

 • Property ID: 12481
 • Cmimi: €196,000
 • Property Size: 7000 m²
 • Land Area: 7000 m²
 • Tipi Pronës: Toka
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!