Shitet apartament i mobiluar 2+1+2 tek Kopshti Zoologjik

 • €157,500
Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament i mobiluar 2+1+2 tek Kopshti Zoologjik

Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €157,500

Përshkrimi

Shitet apartament i mobiluar 2+1+2 tek Kopshti Zoologjik . Apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit. Eshte i organizuar si më poshtë : sallon , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi perëndim. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

 188 Shikime total,  5 Shikime sot

 • Address Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Detajet

 • Property ID: 6486
 • Cmimi: €157,500
 • Property Size: 128 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 2+1+2

€70,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 127

Apartament 2+2+2 me qera

€250
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 160

Okazion shitet apartamenti 2+1 qender

€52,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Okazion shitet apartament 2+1 qender

€62,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!