Tek Casa Italia shitet apartament 1+1 i Mobiluar

 • €42,000
Casa Italia, SH1, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6857
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68

Tek Casa Italia shitet apartament 1+1 i Mobiluar

Casa Italia, SH1, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • €42,000

Përmbledhje

Property ID: 6857
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6857
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 68

Përshkrimi

Tek Casa Italia shitet apartament 1+1 i mobiluar.

Apartamenti me nje siperfaqe totale 68 m2 , ndodhet ne katin e 2-te te banimit te nje pallati te ri me ashensor , pjese e nje prej komplekseve me cilesore te zones. Ambienti organizohet nga salloni , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon.

Ka nje orientim Jug-Lindje.

 • Address Casa Italia, SH1, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Detajet

 • Property ID: 6857
 • Cmimi: €42,000
 • Property Size: 68 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!