Te GREEN CITY Jepet me Qira Apartament super i mobiluar

 • €290
Unaza e Re, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6475
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74

Te GREEN CITY Jepet me Qira Apartament super i mobiluar

Unaza e Re, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €290

Përmbledhje

Property ID: 6475
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6475
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74

Përshkrimi

Te GREEN CITY Jepet me qira Apartament super i mobiluar 1+1 . apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit. Eshte i organizuar si më poshtë : sallon , një dhomë gjumi , një tualet dhe një ballkon. Orientimi perëndim. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

 • Address Unaza e Re, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirana

Detajet

 • Property ID: 6475
 • Cmimi: €290
 • Property Size: 74 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!