Super Apartament 3+2+2 i investuar ne Shitje prane qendres

 • €160,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Super Apartament 3+2+2 i investuar ne Shitje prane qendres
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 180
Ne Shitje Okazione
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €160,000

Përmbledhje

Property ID: 10962
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 180

Përshkrimi

Shitet Apartamenti ne Lagjen nr.5 tek Kazazi prane qendres. Apartamenti eshte i bashkuar nga 2 apartamente dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 dhome lavanderie dhe veshjesh, sallon te madh ndenje, 1 dhome gatimi e ngrenie, 3 ballkone dhe 2 koridore.
Apartamenti eshte i investuar, i shtruar me parket druri, veshje termoizoluese nga jasht, dritaret triplex, sistetm kondicionimi ne cdo ambjent, dhe cdo punim tjeter eshte nga me cilesorit.
Ndodhet ne katin e 5 me ashensor dhe i orgientuar nga Jug-Lindja.
Eshte me dokumentacion te rregullt pronesie. Siperfaqja totale eshte 180 metra dhe siperfaqja e shfrytezueshme eshte 160 metra .
Shitet i kompletuar. Cmimi pak i diskutueshem

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10962
 • Cmimi: €160,000
 • Property Size: 180 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!