09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Super apartament 2+1 me qera ne qender

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€300

Pershkrimi

Jepet me qera ne qender apartament 2+1 i kompletuar.

Apartamenti eshte me pamje fantastike nga qyteti dhe porti. Ambjenti i banimit eshte i gjithi me parket dhe te gjitha ambjentet jane me Klima.

Zona eshte teper e favorfshme dhe apartamenti shume komod per nje familje.

 165 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €300
 • Siperfaqja prones: 130 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Banjot: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi prones: Apartamente 2+1
 • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€290
Magazine prane gjykates me parking

Magazine prane gjykates me parking

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 130

Magazina

Fast Imobiliare

3 weeks ago

€290

Bed: 1Bath: 1m²: 130

Magazina

3 weeks ago

€250
Ambient comercial Durres

Ambient comercial Durres

Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bath: 1m²: 100

Ambjent Comercial

Lori Fast

3 weeks ago

€250

Bath: 1m²: 100

Ambjent Comercial

3 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Jepet me qira shtepi private

PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qira shtepi private

NEXT PROPERTY

Apartament 3+1 me qera ne qender

Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!