Shitet dyqan me ambjent nen toke

 • €200,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 5113
 • Property ID
 • 388

Shitet dyqan me ambjent nen toke

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200,000

Përmbledhje

Property ID: 5113
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 5113
 • Property ID
 • 388

Përshkrimi

Shitet ambienti komercial pranë hekurudhave , plazh.

Dyqani ka një siperfaqe rreth 61 m2 i cili ka 3  vetrata të mëdhaja me një taracë përpara prej 30 m2. Dyqani është i lidhur me dy shkallë me një bodrum me sipërfaqe 326 m2 i cili është i gjithi me dritare dhe me një lartësi rreth 3.1 metrash. Ambienti është i pa ndarë  nga bodrumi. Sipërfaqja totale dyqan dhe bodrum jane gjithsej 388 m2.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5113
 • Cmimi: €200,000
 • Property Size: 388 m²
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

€750
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!