Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

 • €165,000
Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8355
 • Property ID
 • 7
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 360
 • 700
 • Lot m²

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • €165,000

Përmbledhje

Property ID: 8355
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8355
 • Property ID
 • 7
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 360
 • 700
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit ne qerret te Kavajes.
Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete e rrethuar nga vila te tjera afer hotel Brillant&Spa vetem 500m larg detit.
Kati i 1 eshte i pamobiluar dhe perbehet nga 4 dhoma gjumi,soxhorno dhe 2 tualete.Kati i 2 eshte i mobiluar dhe organizohet nga soxhorno mjaft e madhe,3 dhoma gjumi,nje prej te cilave me tualet brenda,aneksi i gatimit i veçuar,tualeti i pebashket dhe 2 ballkone,njeri te te cilit te mundeson shikim te plote te perendimit.Çdo kat eshte me siperfaqe 180m² , kurse siperfaqja totale eshte 730m².
Vila ka dokumentacion te rregullt hipotekor

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

 • Address Qerret, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Detajet

 • Property ID: 8355
 • Cmimi: €165,000
 • Property Size: 360 m²
 • Land Area: 700 m²
 • Bedrooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament vile private qender Dr

€500
Vila
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet vile 4-kateshe L.18 (ish fidanishtja) durres

€250,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 380

Shitet vile 2-kateshe shkozet durres

€220,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 620

Okazion Shitet Vile 2 kateshe ne Shkozet buze rruge

€300,000
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 4
 • Garage: 1
 • 330

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!