Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

 • €1,000,000
Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8577
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 420
 • 400
 • Lot m²

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €1,000,000

Përmbledhje

Property ID: 8577
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8577
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 6
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 420
 • 400
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit
Nga zonat me te preferuara te Tiranes ne Residencen Kodra e Diellit, shitet Vila 4 kate.
Organizohet me siperfaqje totale ndertimi 420m.
Kati 1 eshte i organizuar me garazhd, lavanderi, tualeti, palestra, zona SPA dhe studio.
Kati 2 eshte i organizuar me pishine, salle ndenje, aneks gatimi, tualet dhe oborr.
Kati 3 eshte i organizuar me 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Kati 4 eshte i organizuar me 1 dhome gjumi, studio dhe verande.

Vila eshte nga zonat me prestigjoze dhe ofron pamjen e gjithe qytetit te Tiranes.

 • Address Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8577
 • Cmimi: €1,000,000
 • Property Size: 420 m²
 • Land Area: 400 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 6
 • Garages: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

Okazion Shitet Vile 3 Katshe Shkozet

€150,000
Vila
 • Dhoma: 8
 • Banjo: 4
 • Garages: 2
 • 650

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!