Shitet Vile 2-kateshe ne hyrje te Durresit

 • €140,000
Rruga Fari i Durrësit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6327
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 240
 • 400
 • Lot m²

Shitet Vile 2-kateshe ne hyrje te Durresit

Rruga Fari i Durrësit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €140,000

Përmbledhje

Property ID: 6327
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6327
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 240
 • 400
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Vila 2 kate ne hyrje te Durresit, mbrapa Galaktikut. E ndertuar ne nje parcele rreth 400m me nje siperfaqje ndertimi 274m2.
Organizohet ne cdo kate me siperfaqie 120m. Ndertimi eshte i perfunduar dhe i Certifikuar.
Duhet te perfundohet furnituara e banimit me dyer, pllaka dhe instalime.

 • Address Rruga Fari i Durrësit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6327
 • Cmimi: €140,000
 • Property Size: 240 m²
 • Land Area: 400 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!