Shitet vile 4-kateshe L.18 (ish fidanishtja) durres

 • €250,000
L.18 Durres
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 10206
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 380

Shitet vile 4-kateshe L.18 (ish fidanishtja) durres

L.18 Durres
 • €250,000

Përmbledhje

Property ID: 10206
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 10206
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 380

Përshkrimi

Shitet vile 4-kateshe L.18 (ish fidanishtja) durres.Kati 1 :dyqan me vetrata xhami 82m i cili mund te perdoret per biznese te ndryshme

Kati 2: 2 dhoma gjumi,salle ndenje, aneks gatimi tualet dhe ballkon.I shtruar i gjithi me parket.Kondicioner inverter

Kati 3: bosh mund te mobilohet ose perdoret sipas deshires.

Kati 4: 1 salle ndenje,dhome gjumi, tualet ballkon dhe verande e hapur.I shtruar i gjithi me parket.kondicioner inverter

Cdo kat eshte nga 92 m2

Certifikate te rregullt pronesie

cmimi 250000€

 • Address L.18 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10206
 • Cmimi: €250,000
 • Property Size: 380 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament vile private qender Dr

€500
Vila
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet vile 2-kateshe shkozet durres

€220,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 620

Okazion Shitet Vile 2 kateshe ne Shkozet buze rruge

€300,000
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 4
 • Garage: 1
 • 330

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

€250,000
Vila
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 8
 • 458

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!