Shitet vile 2-kateshe shkozet durres

 • €220,000
L.14 shkozet Durres
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 10192
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 620

Shitet vile 2-kateshe shkozet durres

L.14 shkozet Durres
 • €220,000

Përmbledhje

Property ID: 10192
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 10192
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 620

Përshkrimi

Shitet vile 2-kateshe shkozet durres.Vila ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ne shkozet,e perbere nga 2 kate,me post parkimi dhe me baçe e mbjelle me peme.

Kati i pare:110 m2 e perbere nga soxhorno mjaft e madhe,kendi i gatimit se bashku me sallen e ngrenies dhe nje depo.

Kati i dyte:110 m2 e perbere nga 3 dhoma gjumi,depo dhe 2 tualete.Cdo dhome eshte me ballkon dhe me kondicioner.

Perpara viles ndodhet vendparkimi dhe nga mbrapa 400 m2 baçe e mbjelle.

cmimi 220000€

 

 • Address L.14 shkozet Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10192
 • Cmimi: €220,000
 • Property Size: 620 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament vile private qender Dr

€500
Vila
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 130

Shitet vile 4-kateshe L.18 (ish fidanishtja) durres

€250,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 380

Okazion Shitet Vile 2 kateshe ne Shkozet buze rruge

€300,000
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 4
 • Garage: 1
 • 330

Okazion Shitet Vile 3 kate ne Plazh per investim

€250,000
Vila
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 8
 • 458

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!