Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

 • €145,000
Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8755
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 300
 • 300
 • Lot m²

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €145,000

Përmbledhje

Property ID: 8755
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8755
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 300
 • 300
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres me cmim okazion.
Vila eshte e rrethuar me truall rreth 300m dhe ka siperfaqje ndertimi rreth 300m ne total.
Kati pare eshte rreth 120m siperfaqje ndertimi.
Kati dyte lidhet me shkalle te jashtme dhe ka siperfaqje ndertimi rreth 120m, gjithashtu katii 3 eshte papafingo me shkalle te brendshme rreth 60m.
Vila eshte e kompletuar dhe e investuar para pak kohesh.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Prona disponon dokumentacion te rregullt.

shiko prona te ngjashme..kliko ketu

 • Address Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8755
 • Cmimi: €145,000
 • Property Size: 300 m²
 • Land Area: 300 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

Okazion Shitet Vile 3 Katshe Shkozet

€150,000
Vila
 • Dhoma: 8
 • Banjo: 4
 • Garages: 2
 • 650

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!