Shitet vila 3-katëshe Plazh per Hotel

 • €200,000
 • €250,000
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Hotele
 • Tipi Pronës
 • 6587
 • Property ID
 • 14
 • Bedrooms
 • 14
 • Bathrooms
 • 10000

Shitet vila 3-katëshe Plazh per Hotel

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200,000
 • €250,000

Përmbledhje

Property ID: 6587
 • Hotele
 • Tipi Pronës
 • 6587
 • Property ID
 • 14
 • Bedrooms
 • 14
 • Bathrooms
 • 10000

Përshkrimi

Shitet vila 3-katëshe Plazh Durres, per Hotel.

Vila ështe e ndërtuar në vitin 2000.

Ka një sipërfaqe prej 500 m2 ku është e organizuar në 12 gasoniere dhe 2 apartamente 1+1.

Vila eshte e rrethuar nga 500 m2 truall .

 

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6587
 • Cmimi: €200,000
 • Property Size: 10000 m²
 • Bedrooms: 14
 • Bathrooms: 14
 • Tipi Pronës: Hotele
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Jepet me qera hotel ne Durres

€8,500
Hotele
 • Dhoma: 28
 • Banjo: 30
 • Garages: 6
 • 600

Shitet Hotel ne Sarande prane bregdetit

€1,800,000
Hotele
 • Dhoma: 24
 • Banjo: 26
 • Garages: 30
 • 1300

Okazion Shitet Hostel ne Sarande

€390,000
Hotele
 • Dhoma: 12
 • Banjo: 6
 • Garage: 1
 • 660

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!