Shitet Vila 2 kate buze rruge

 • €100,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8693
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 195
 • 170
 • Lot m²

Shitet Vila 2 kate buze rruge

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100,000

Përmbledhje

Property ID: 8693
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 8693
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 195
 • 170
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet Vila 2 kate buze rruge kryesore Aleksander Goga ne Spitall.
Zona eshte e qete dhe ndodhet shume prane qendres, vetem 5 minuta me makine. Gjithashtu ne kete zone Bashkia Durresit ka projekte zhvillimi qe priten te nisi shume shpejt.
Nje nga avantazhet qe ka kjo prone eshte pozicioni qe eshte buze rruge, duke ofruar nje mundesi me shume per biznes.
Trualli ka siperfaqje rreth 170m dhe ndertimi eshte me siperfaje 195m.
Kati pare organizohet me sallon pritje, ambjent ndenje, kend gatimi, verande dhe tualeti.
Kati dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt pronesie.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8693
 • Cmimi: €100,000
 • Property Size: 195 m²
 • Land Area: 170 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

Okazion Shitet Vile 3 Katshe Shkozet

€150,000
Vila
 • Dhoma: 8
 • Banjo: 4
 • Garages: 2
 • 650

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!