Shitet Vile 4 kateshe ne Plazh

 • €700,000
Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6892
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 845

Shitet Vile 4 kateshe ne Plazh

Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €700,000

Përmbledhje

Property ID: 6892
 • Vila
 • Tipi Pronës
 • 6892
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 845

Përshkrimi

Shitet vil 4 kateshe ne plazh. Vila ndodhet ne nje zone te mire te plazhit , prane shkollkes , marketeve etj.

Vila ka nje siperfaqe prej 845 m2 dhe eshte e rrethuar e gjitha me pjese oborri te shfrytezueshme per pishin etj.

Kati i pare i viles eshte songiorno , 2 kende gatimi , tualet dhe lavanderi.

Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjumi , 2 tualete kur njera prej tualete ndodhet brenda dhomes matrimorniale.

Ne katin e trete ndodhen 2 dhoma gjumi , nje salle e vogel ndenjeje dhe tualet.

Ne katin  fundit ndodhet nje verande prej 45 m2.

Vila eshte e veshur me Kapot Austriak ka panele diellore dhe gjithashtu sistem ngrohje me kaldaje.

Catia eshte e veshur me kapot dhe tjegulla.

Te gjitha dhomat e gjumit bashke me songiornon jane te veshura me laminat dhe parket.

CMIMI I DISKUTUESHEM.

 • Address Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6892
 • Cmimi: €700,000
 • Property Size: 845 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Tipi Pronës: Vila
 • Statusi Pronës: Ne Shitje

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Vila 3 kateshe prane Kryqin te kuq Durres

€145,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • 300

Shitet Vila 2 kate buze rruge

€100,000
Vila
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • 195

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

€1,000,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420

Shitet Vile ne Qerret prane breg detit

€165,000
Vila
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • 360

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!