09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shitet trualli ne Durres

Durres
€180/metri katror

Pershkrimi

Shitet Trualli
Adresa: Durres
Siperfaqja : 300m

 168 Shikime total,  4 Shikime sot

  • City: Durres
  • State/county: Shqiperi
  • Neighborhood: Durres
  • Country: Albania

Detajet

  • Cmimi: €180/metri katror
  • Tipi prones: Toka
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
069 618 1261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€32,000
Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem

Okazion Shitet Apartament 1+1 ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

1 month ago

€32,000

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartamente 1+1

1 month ago

€80/metri katror
toke-ne-shitje

Toke ne shitje Kepi i Rodonit

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania

Toka

Fast Imobiliare

5 months ago

€80/metri katror

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
shitet-shtepi-dhe-toke

PREVIOUS PROPERTY

Shitet shtepi dhe toke ne Golem

NEXT PROPERTY

Shitet vila 2 kate Shenavlash

shitet-vile-ne-shenavlash
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!